Klimatizácia Mitsubishi MSZ AP

Parametre produktu

Mitsubishi Electric

5 rokov

R-32

Mitsubishi

Kombinácie produktu

1 335,60 € s DPH

-15%

1 135,26 € s DPH
946,05 €bez DPH

Logo TrustPay Logo TrustCard Logo paysafecard
Logo TrustCard
Detailný popis produktu

NOVINKA 2020 - JEDNOTKA OPTIMALIZOVANÁ PRE VYKUROVANIE AŽ DO -20°C

Novinkou tohto roka je možnost zvolit si vonkajšiu jednotku s úpravou pre optimalizované vykurovanie až do vonkajšej teploty -20°C. Viac informácií nájdete v sekcii Hyperheating nižšie na stránke.

 

 

OVLÁDANIE AJ CEZ WI-FI

Vnútorná jednotka je štandardne vybavená Wi-Fi adaptérom MAC-567IF. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládat na dialku cez smartphone, PC, alebo tablet.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Vdaka svojim velmi malým rozmerom sa tieto jednotky harmonicky hodia do každého typu interiéru.

 

FLEXIBILNÉ NASTAVENIE VÝFUKU VZDUCHU

Jednotka má možnost zvolit výfuk vzduchu tesne pod stropom. Vyhnete sa tak priamemu ofukovaniu. Taktiež je možné zvolit cez infra ovládac vertikálne a horizontálne nastavenie lamiel.

 

 

NANO PLATINUM FILTER

Vdaka špeciálnemu povrchu je dosahované extrémne vysoké cistenie vzduchu. Sú eliminované pachy, baktérie aj alergény. Je umývatelný a opät použitelný.

 

MOŽNOSTI RIADENIA CEZ VŠETKY DRUHY NADRADENÝCH SYSTÉMOV

Jednotky Mitsubishi Electric ponúkajú cez príslušné prevodníky možnost napojit na všetky druhy nadradených systémov napr. LonWorks, ModBus, BacNet, KNX. Môžete ich implementovat do systému inteligentného domu.

 

EKOLOGICKÉ CHLADIVO R32

Jednotky pracujú s ekologickým chladivom R32, ktoré má malý potenciál globálneho oteplovania. Prevádzka jednotky je tak ekologickejšia. Jednotky s výkonom 2,5kW a 3,5kW sa dajú pripájat aj na vybrané typy multisplitových jednotiek.

 

ÚDAJE O SPOTREBE

Ak je vnútorná jednotka vybavená volitelným Wi-Fi adaptérom MAC-567IF, zobrazia sa v aplikácií MelCloud údaje o spotrebe. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládat na dialku cez smartphone, PC, alebo tablet.

Podobné produkty